Msze Święte:

Niedziele i święta: 7:30, 9:00, 10:30 (z udziałem dzieci), 12:00, 17:00. Od poniedziałku do piątku: 7:00, 18:00 (w czasie zimowym 17:00)

Schola

Schola "Vis Vitalis"

Schola została założona w 2006 r. Grupa liczy ok. 15 osób. Można ich usłyszeć na Mszy św. w każdą niedzielę o godzinie 9.00. Mają nadzieję inspirować swoją działalnością młodych ludzi do służenia Bogu i bliźnim. Wiedzą że Siła Życia jest w stanie dotrzeć daleko i pomagać tam gdzie nikt nie liczy na pomoc… Oni wyciągają w tamtym kierunku swoje ręce „gotowe do pracy […] i czyste serce”.

Nie tak dawno nasza Schola wydała płytę: „Będę Ci śpiewał z całej siły”, którą można ciągle nabywać u członków Scholi. Pierwszy cel wydania płyty został spełniony. Pieniądze zebrane dotychczas zostały przekazane na zakup aparatu tlenowego dla 11-letniego Kuby chorego na dziecięce porażenie mózgowe. Na tym jednak schola nie poprzestaje… chęć niesienia pomocy pomaga stawiać nowe cele.

Vis Vitalis stara się uczestniczyć w miarę możliwości w wielu warsztatach wokalnych oraz rekolekcjach. Mają wiele planów niesienia pomocy na przyszłość i jak widać nie spoczywają na laurach. Chętnie śpiewają na ślubach oraz różnego rodzaju uroczystościach Można powiedzieć że zarażanie ludzi radością oraz miłością do bliźnich staję się coraz to większym światełkiem w ich życiowej drodze.

Vis Vitalis zaprasza wszystkie chętne osoby,
które ukończyły 15 lat do współpracy.
Więcej informacji na temat prób można uzyskać
zgłaszając się do Scholi po Mszy św. o godzinie 9.00.