Msze Święte:

Niedziele i święta: 7:30, 9:00, 10:30 (z udziałem dzieci), 12:00, 17:00. Od poniedziałku do piątku: 7:00, 18:00 (w czasie zimowym 17:00)
  • Liturgia dnia
  • Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK 15 lipca 2024 r.- św. Bonawentury, Bp i DK
    7.00 ++ Irena w 22 r. śm., Stanisław, Stanisław Zając, zm. z rodziny.
    18.00 1. ++ Weronika, Stanisław Żelaznych, Natalia Cedro, Zbigniew Szczepański, zm. z rodz. Żelaznych i Prusów.
    2. ++ Henryk, Marian, Czesław Fudala, Marianna Ludwikowska.

WTOREK 16 lipca 2024 r.- NMP z Góry Karmel.
    7.00 Dziękczynna w 16 r. ur. Igora Lesiaka z pr. o Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę MB
    18.00 1.+ Szymon Wójcik w 1 r. śm.
    2.++ Józefa Borowiec w r. śm., Tomasz, Anna, Marian Borowiec, Ryszard Toporek, Jan, Franciszka Sagan.

ŚRODA 17 lipca 2024 r.
    7.00 + Ryszard Bętkowski – od Mariana i Danuty Syska z rodziną.
    18.00 1. Zbiorowa:. Dziękczynna w 1 r. ur. Neli Kos z pr. o Boże błog., zdrowie i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla rodziców.
    Dziękczynna w 23 r. ur Pawła Pietrowskiego z pr. o Boże błog. zdrowie i opiekę MB
    Dziękczynna w 1 r. ur. Klaudii z pr. o Boże błog., zdrowie i opiekę MB oraz za rodziców Mariusza i Małgorzatę.
    Dziękczynna w 20 r. ślubu dla Karoliny i Damiana z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę MB
    2.++ Irena Zając w 21 r. śm., Stanisław, Stanisław Zająców, Józefa, Józef Sysków.

CZWARTEK 18 lipca 2024 r.
    7.00 ++ Teresa w 4 r. śm., Jan Borowiec
    18.00 1. ++ Rozalia, Stanisław Żelaznych.
    2. ++ Czesław, Andrzej, Marianna, Agnieszka, zm. z r. Pękowskich, Jaśkowskich.

PIĄTEK 19 lipca 2024 r.
    7.00 + Piotr Toporek – od cioci Krystyny
    18.00 1. ++ Rozalia, Stanisław Żelaznych, zm. z rodziny.
    2. Zbiorowa:
    ++ Józefa Borowiec w r. śm., Tomasz, Marian, Stanisław, Anna, Krzysztof Borowiec, Ryszard Toporek.
    + Jerzy Szwed – od rodz. Szwedów i Grzelów.
    + Ryszard Bętkowski – od Dominiki Zięder z chłopcami.
    + Kazimierz Piwowarski – od brata Wiesława z rodziną.
    + Stanisław Borowiec – od nauczycieli z katedry w-fu.
    + Stanisław Graur – od uczest, pogrzebu.
    + Joanna Bętkowska – od syna z żona i rodziną.
    + Zygmunt Żelazny – od córki Edyty z mężem.
    ++ Stanisław, Konrad Trojan – od Dagmary.
    + Stanisław Kluba – od Stanisława Słoń z rodziną.
    + Piotr Mróz – od brata Leszka z żoną.
    + Bożena Piwowar – od męża Stanisława i dzieci.
    ++ Regina, Józef Plechów, Stanisława, Józef Wesołowskich, zm. z r. Plechów i Słoniów.
    + Michał Słoń w 1 r. śm. – od mamy z rodziną.

SOBOTA 20 lipca 2024 r.
    7.00 ++ Zofia, Jerzy Żak, Karol, Marianna, Bogdan, Marian Cieplak, Władysław, Marianna Pięta, Henryk, Paweł Litwin, Dariusz Kruk.
    18.00 1. Dziękczynna z pr. o Boże błog., zdrowie i opiekę MB dla Milenki oraz potrzebne łaski dla rodziców.
    2.++ Czesław Kochel, zm. z r. Kochel, Kozerawskich.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 21 lipca 2024 r.
    7.30 ++ Jadwiga, Władysław Reczyńskich, Aleksandra, Franciszek Michtów.
    9.00 ++ Jan, Marianna, Feliks, Stanisław Wrzałków.
    10.30 Dziękczynna w 14 r. ur. Julii i 17 r. ur. Magdaleny z pr. o Boże błog. zdrowie , dary Ducha Świętego i opiekę MB.
    12.00 1. Za Parafian.
    2. Dziękczynna w 18 r. ur. Mateusza Dobrowolskiego z pr. o Boże błog. zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę MB.
    17.00 ++ Władysław Pastuszko, Aniela Rutka, Krystyna, Marian, Mieczysław Zarychtów, Danuta, Jan Jasińskich.