• Wielki Czwartek

Wielki Czwartek to dzień ustanowienia Eucharystii i Kapłaństwa.

O godz. 18.00 rozpoczęła się Msza św. Wieczerzy Pańskiej. Po pozdrowieniu pani Agata Toporek wprowadziła w tajemnicę dnia i złożyła kapłanom życzenia z racji dnia kapłańskiego. Grupy parafialne wręczyły kapłanom kwiaty. 12 ministrantom zostały umyte nogi. Komunia św. została udzielona zgromadzonym pod dwiema postaciami. Po Komunii św. Najświętszy Sakrament został przeniesiony do ciemnicy. Siostry Różańcowe z Kostomłotów Pierwszych  odmówiły modlitwę różańcową. Następnie zostały zaśpiewane Gorzkie Żale część pierwsza. O godz. 21.00 adorację poprowadziła Akcja Katolicka.