11 listopada o godz. 10.00 została odprawiona Msza św. za naszą Ojczyznę.

Doroczna Uroczystość 11 listopada w naszej parafii została połączona z instalacją relikwii św. Faustyny Kowalskiej. Mszy św. przewodniczył ks. Bp Marian Florczyk. Koncelebransami byli: ks. prałat Kazimierz Idzik i ks. Proboszcz. Na uroczystość przybyły władze naszej Gminy, nauczyciele, uczniowie naszej szkoły, strażacy OSP Kostomłoty Drugie i Miedziana Góra. Były poczty sztandarowe i wiele osób, którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny. Ks. biskup Marian zwrócił uwagę na jakich wartościach trzeba budować dobro naszej Ojczyzny. Św. Faustyna w swoich doznaniach mistycznych otrzymała wskazania na dobre życie połączone z Bogiem i modlitwą. Dziękujemy ks. Biskupowi za instalację relikwii św. Faustyny i poświęcenie obrazu. Teraz mamy w Parafii wsparcie św. Faustyny, byśmy sprostali tym wskazaniom, które ta święta otrzymała od Jezusa Miłosiernego. Trzeba nam czcić Boże Miłosierdzie i czerpać siłę z Bożego Miłosierdzia.