Msze Święte:

Niedziele i święta: 7:30, 9:00, 10:30 (z udziałem dzieci), 12:00, 17:00. Od poniedziałku do piątku: 7:00, 18:00 (w czasie zimowym 17:00)
 • Liturgia dnia
 • Nasz parafialny zespół MeloDIOso na Festiwalu w Krakowie

  Vincentiana to Festiwal Młodych , który odbywa się co roku w Piekarach k. Krakowa. Kilkuset młodych ludzi spotyka się, aby razem uwielbiać Boga, śpiewać i słuchać świetnej muzyki oraz nawiązywać nowe przyjaźnie. Łączy nas wiara, radość i muzyka.

  Vincentiana powstała w 1984 r. Wtedy to po raz pierwszy klerycy Zgromadzenia Misji świętego Wincentego a Paulo zorganizowali przegląd piosenki religijnej. Po ponad 40 latach Vincentiana trwa nadal i gromadzi co roku kilkaset młodych ludzi z całej Polski, chcących poprzez śpiew i muzykę spotkać Boga.

  Tegoroczna Vincentiana odbyła się pod hasłem:  „Wezwałem Cię po imieniu”

  Nasza młodzież zrzeszona w KSM naszej parafii spędziła niesamowite dni na Festiwalu Młodych pogłębiając relacje z Panem Bogiem oraz z innymi ludźmi zawierając nowe znajomości chociażby podczas warsztatów muzycznych.

  Nasz parafialny zespół MeloDIOso w składzie: Patrycja, Julia, Amelia, Maja, Magdalena i Jan zaprezentował podczas konkursu piosenki religijnej własny utwór pod tytułem: „Nie opuszczę” napisany przez Julię Wójcik.

  Naszemu parafialnemu zespołowi udało się zdobyć Nagrodę Vincentyńską która przyznawana jest za najgłębszy tekst piosenki autorskiej o tematyce vincentyńskiej. 

  Gratulujemy!!