Intencje Mszalne
PONIEDZIAŁEK 02 września 2024 r.
7.00 1. + Zofia Baran w 20 r. śm.
2. ++ Maria w r . śm., Stefan, Stanisława, Marian Toporek, zm. z r. Toporków, Bazaków.
18.00 1. ++ Stefan, Łucja, Stanisław Toporków, Stanisława, Stanisław, Czesław Świszczorowskich.
2. ++ Stefan z r. imienin, Józef, Jan, Helena Radek, Stanisław, Maria, Stefan, Zofia Ślusarczyk, Stanisław, Helena Posłowskich, Józef, Stanisława Siadul, Maria Jaśkowska.
WTOREK 03 września 2024 r. – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
7.00 1. + Stanisław Kluba – od chrześnicy Magdaleny z rodziną.
2. + Aniela Mróz – od córki Barbary z rodziną.
18.00 1. ++ Julianna, Stefan, Julian, Jadwiga, Marianna, Jan Warianek, Marian Gawlik.
2. ++ Stefan Syska, Stefan, Józefa Bętkowskich, Bogusia Syska, Bronisław Reczyński.
ŚRODA 04 września 2024 r.
7.00 1. + Marian Korczyński – od Agnieszki i Ani.
2. + Helena Pilecka – od koleżanek z Urzędu Gminy Miedziana Góra.
18.00 1. Dziękczynna w 44 r. urodzin Anny Mikołajczyk z pr. o zdrowie, Boże błog., opiekę MB Królowej Rodzin i potrzebne łaski dla całej rodziny.
2. Zbiorowa: Dziękczynna z racji 20 – lecia Apostolatu Maryjnego z pr. o zdrowie, Boże błog., opiekę MB dla członkiń i potrzebne łaski dla ich rodzin.
Dziękczynna w 14 r. urodzin Alana Słoń z pr. o zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny.
CZWARTEK 05 września 2024 r.
7.00 + Stanisław Kluba – od Jakuba Kluba z rodziną.
18.00 1. ++ Rozalia, Marian Stępień, zm. z rodziny, Mieczysław Jarząbek, zm. z rodziny Pierzaków.
2. ++ Stefan, Stefania Zapałów, Halina, Eugeniusz Suligów, Marianna, Jakub Gąsiorów.
PIĄTEK 06 września 2024 r.
7.00 + Joanna Bętkowska – od Koła Róż. Kostomłoty Pierwsze.
17.00 ++ Genowefa, Józef, Andrzej Śledź, Witold Leszyński, Mieczysław, Wanda Leszyńskich.
18.00 Zbiorowa:
+ Ryszard Bętkowski- od rodziny Woźniaków
+ Kazimierz Piwowarski – od siostry Teresy z rodziną.
+ Stanisław Borowiec – od szwagierki Małgorzaty z rodziną.
+ Stanisław Graur – od rodziny Skóra, Kozieł, Czoków, Masternak.
+ Joanna Bętkowska – od rodziny Żołowiczów.
+ Zygmunt Żelazny – od Jerzego Żelaznego z żoną.
+ Marian Korczyński – od znajomych ze Starej Wsi
+ Joanna Bętkowska – od znajomych z ul. Herby.
+ Bogusław Trojanowski – od rodziny Żaków.
+ Aniela Mróz – od syna Marka z rodziną.
+ Janina Lipowska – od rodziny Krzyszkowskich.
+ Grzegorz Ciszek – od rodz. Madejskich i Wójcików.
+ Helena Pilecka – od uczestników pogrzebu.
+ Stanisław Socha z 21 r. śm.
SOBOTA 07 września 2024 r.
7.00 Dziękczynna w 1 r. ur. Wiktora Snopka z pr. o Boże błog., zdrowie i opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny.
13.00 Chrzest: Kacper Popławski i Leon Tomczak.
16.00 Ślubna – o Boże błog. dla Mateusza Resiak i Aleksandry Czoków.
18.00 1. ++ Władysław w r. śm., Michał w r. śm., Stanisława, Antonina Toporek.
2. ++ Renata Oleksy, Zdzisław Drąg.
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08 września 2024 r.
7.30 ++ Maciej w 1 r. śm., Stanisław, Szymon, Marek, Zofia, Jan Wójcików, Józefa, Jan Wesołowskich.
9.00 1. ++ Stanisław w 35 r. śm., Stanisława Snoch.
2. ++ Krystyna, Jerzy Kołaczkiewicz, Mieczysław Gajos.
10.30 1. Dziękczynna z racji 20 rocz. ślubu Katarzyny i Michała Guzek z pr. o zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę MB Nieustającej Pomocy i potrzebne łaski dla całej rodziny.
2. ++ Ks. Julian Bednarek, ks. Henryk Dudek.
12.00 1. Dziękczynna za tegoroczne urodzaje i zbiory.
2. ++ Halina Suliga z racji urodzin, zm. z r. Suligów, Zapałów, Gąsiorów – zamówiły dzieci z rodzinami.
17.00 ++ Teodozja w 4 r. śm., Henryk Adamek, zm. z rodziny.