• Intencje mszalne

PONIEDZIAŁEK 02 września 2024 r.
    7.00 1. + Zofia Baran w 20 r. śm.
    2. ++ Maria w r . śm., Stefan, Stanisława, Marian Toporek, zm. z r. Toporków, Bazaków.
    18.00 1. ++ Stefan, Łucja, Stanisław Toporków, Stanisława, Stanisław, Czesław Świszczorowskich.
    2. ++ Stefan z r. imienin, Józef, Jan, Helena Radek, Stanisław, Maria, Stefan, Zofia Ślusarczyk, Stanisław, Helena Posłowskich, Józef, Stanisława Siadul, Maria Jaśkowska.

WTOREK 03 września 2024 r. – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
    7.00 1. + Stanisław Kluba – od chrześnicy Magdaleny z rodziną.
    2. + Aniela Mróz – od córki Barbary z rodziną.
    18.00 1. ++ Julianna, Stefan, Julian, Jadwiga, Marianna, Jan Warianek, Marian Gawlik.
    2. ++ Stefan Syska, Stefan, Józefa Bętkowskich, Bogusia Syska, Bronisław Reczyński.

ŚRODA 04 września 2024 r.
    7.00 1. + Marian Korczyński – od Agnieszki i Ani.
    2. + Helena Pilecka – od koleżanek z Urzędu Gminy Miedziana Góra.
    18.00 1. Dziękczynna w 44 r. urodzin Anny Mikołajczyk z pr. o zdrowie, Boże błog., opiekę MB Królowej Rodzin i potrzebne łaski dla całej rodziny.
    2. Zbiorowa: Dziękczynna z racji 20 – lecia Apostolatu Maryjnego z pr. o zdrowie, Boże błog., opiekę MB dla członkiń i potrzebne łaski dla ich rodzin.
    Dziękczynna w 14 r. urodzin Alana Słoń z pr. o zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny.

CZWARTEK 05 września 2024 r.
    7.00 + Stanisław Kluba – od Jakuba Kluba z rodziną.
    18.00 1. ++ Rozalia, Marian Stępień, zm. z rodziny, Mieczysław Jarząbek, zm. z rodziny Pierzaków.
    2. ++ Stefan, Stefania Zapałów, Halina, Eugeniusz Suligów, Marianna, Jakub Gąsiorów.

PIĄTEK 06 września 2024 r.
    7.00 + Joanna Bętkowska – od Koła Róż. Kostomłoty Pierwsze.
    17.00 ++ Genowefa, Józef, Andrzej Śledź, Witold Leszyński, Mieczysław, Wanda Leszyńskich.
    18.00 Zbiorowa:
    + Ryszard Bętkowski- od rodziny Woźniaków
    + Kazimierz Piwowarski – od siostry Teresy z rodziną.
    + Stanisław Borowiec – od szwagierki Małgorzaty z rodziną.
    + Stanisław Graur – od rodziny Skóra, Kozieł, Czoków, Masternak.
    + Joanna Bętkowska – od rodziny Żołowiczów.
    + Zygmunt Żelazny – od Jerzego Żelaznego z żoną.
    + Marian Korczyński – od znajomych ze Starej Wsi
    + Joanna Bętkowska – od znajomych z ul. Herby.
    + Bogusław Trojanowski – od rodziny Żaków.
    + Aniela Mróz – od syna Marka z rodziną.
    + Janina Lipowska – od rodziny Krzyszkowskich.
    + Grzegorz Ciszek – od rodz. Madejskich i Wójcików.
    + Helena Pilecka – od uczestników pogrzebu.
    + Stanisław Socha z 21 r. śm.

SOBOTA 07 września 2024 r.
    7.00 Dziękczynna w 1 r. ur. Wiktora Snopka z pr. o Boże błog., zdrowie i opiekę MB i potrzebne łaski dla całej rodziny.
    13.00 Chrzest: Kacper Popławski i Leon Tomczak.
    16.00 Ślubna – o Boże błog. dla Mateusza Resiak i Aleksandry Czoków.
    18.00 1. ++ Władysław w r. śm., Michał w r. śm., Stanisława, Antonina Toporek.
    2. ++ Renata Oleksy, Zdzisław Drąg.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 08 września 2024 r.
    7.30 ++ Maciej w 1 r. śm., Stanisław, Szymon, Marek, Zofia, Jan Wójcików, Józefa, Jan Wesołowskich.
    9.00 1. ++ Stanisław w 35 r. śm., Stanisława Snoch.
    2. ++ Krystyna, Jerzy Kołaczkiewicz, Mieczysław Gajos.
    10.30 1. Dziękczynna z racji 20 rocz. ślubu Katarzyny i Michała Guzek z pr. o zdrowie, Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę MB Nieustającej Pomocy i potrzebne łaski dla całej rodziny.
    2. ++ Ks. Julian Bednarek, ks. Henryk Dudek.
    12.00 1. Dziękczynna za tegoroczne urodzaje i zbiory.
    2. ++ Halina Suliga z racji urodzin, zm. z r. Suligów, Zapałów, Gąsiorów – zamówiły dzieci z rodzinami.
    17.00 ++ Teodozja w 4 r. śm., Henryk Adamek, zm. z rodziny.