Fotorelacja z Uroczystości “Wszystkich Świętych” na cmentarzu w Kostomłotach II.
Dnia 1 Listopada w sobotę przeżywaliśmy Uroczystość Wszystkich Świętych.
Na cmentarzu w Kostomłotach II od godziny 11:00 wszyscy modliliśmy się na różańcu wspominając naszych bliskich zmarłych. Następnie o 11:30 wyruszyła procesja z pięcioma stacjami alejkami naszego cmentarza. Mszy Świętej w samo południe przewodniczył proboszcz naszej wspólnoty parafialnej ks. Marek Kwiecień wraz z wikariuszami ks. Przemysławem Majewskim i ks. Marcinem Zapałą.
red: /@ksmarcinzapała/
Fotografie: Wojciech Pękowski