W dniach od 11 do 22 sierpnia 2016 r. grupa naszych parafian wraz z ks. Tomaszem Kaczówką uczestniczyli w Pielgrzymce do Chin.

CZYTAJ WIEĘCEJ


We wtorek, 10 maja 2016 III klasy naszego gimnazjum wraz z ks. Tomaszem Kaczówką, Paniami Agnieszką Kałużą, Teresą Lewandowską oraz Iloną Wiewiór uczestniczyły w pielgrzymce do bł. Karoliny Kózkówny do Zabawy w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania, który przyjmą 16 maja tego roku.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W Roku Świętym Miłosierdzia - w dniach od 30 kwietnia - 6 maja odbyła się parafialna Pielgrzymka do Włoch i Mariazell. Głównym jej celem było przejście przez DRZWI ŚWIĘTE w Bazylikach Większych Rzymu. Na czas pielgrzymowanie biskup kielecki Jan Piotrowski udzielił wszystkim pielgrzymom błogosławieństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W sobotę, 9 kwietnia 2016 r. grupa parafian wraz z ks. Tomaszem udała się na III Diecezjalną Pielgrzymkę do Pustego Grobu w Miechowie. W Bazylice miechowskiej przeszliśmy - jako parafia - przez kolejną Bramę Miłosierdzia.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W sobotę, 27 lutego 2016 r. udaliśmy się na kolejną Pielgrzymkę - tym razem do Krakowa - Mogiły, na Wawel oraz do do Łagiewnik. Ostatnim punktem kolejnej wyprawy był udział w Misterium Męki Pańskiej u Salezjanów w Krakowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W sobotę, 06 lutego 2016 r. 50 osobowa grupa dzieci i młodzieży wraz z opiekunami na czele z ks. Tomaszem udała się na wycieczkę do Aquaparku w Krakowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W sobotę, 30 stycznia 2016 r. 106-osobowa grupa parafian (dwoma autokarami) na czele z ks. Tomaszem - przy pięknej pogodzie - udała się na pielgrzymko-wycieczkę do Ludźmierza i Zakopanego.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę, 24 października 2015 r. 74 osoby na czele z ks. Tomaszem udały się na Pielgrzymkę do Jodłowej, Miejsca Piastowego, Strachociny i Smęgorzowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W sobotę, 3 października 2015 r. blisko 100 osobowa grupa na czele z ks. Tomaszem uczestniczyła w VII Diecezjalnej Pielgrzymce Wspólnot Żywego Różańca, która odbyła się w Bazylice Katedralnej w Kielcach. Pielgrzymi udlai się także do Sanktuariów w Skarżysku-Kamiennej oraz Kałkowie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W sobotę, 26 września 2015 r. blisko 80 osobowa grupa parafian wraz z ks. Tomaszem oraz ks. Mirosławem Cisowskim uczestniczyła w XVI Pielgrzymkowym Rajdzie na Święty Krzyż, który odbywał się pod hasłem: „W Krzyżu miłości nauka”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W ramach comiesięcznego, nocnego czuwania modlitewnego przed Obliczem Czarnej Madonny – w piątek, 4 września 2015 r. – po raz drugi w tym roku – w 60-osobowej grupie na czele z ks. Tomaszem udaliśmy się na Jasną Górę. Nasz dekanat podejmował wtedy modlitwę.

CZYTAJ WIĘCEJ  

 

W sobotę, 29 sierpnia 2015 r. prawie 30 osobowa grupa młodzieży z naszej parafii wraz z ks. Tomaszem uczestniczyła w II Diecezjalnej Pielgrzymce Młodych do Zabawy.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W sobotę i niedzielę, 1 i 2 sierpnia 2015 r. 70 osób z naszej parafii wraz z ks. Tomaszem uczestniczyło w Pielgrzymce po Sanktuariach Ziemi Włocławskiej i Kaliskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W dniach od 22-30 lipca 2015 r. odbyła się kolejna zagraniczna Pielgrzymka parafialna – tym razem naszym celem były Bałkany, a docelowo Medjugorie. Wzięło w niej udział 50 osób na czele z ks. Tomaszem. Tradycyjnie na Pielgrzymkę udaliśmy się z parafią Podwyższenia Krzyża Świętego z Kazimierzy Wielkiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

50-osobowa grupa z naszej parafii na czele z ks. Tomaszem uczestniczyła w IV Krajowym Kongresie Misyjnym w Warszawie. Odwiedziliśmy także grób bł. ks. Jerzego Popiełuszki na Żoliborzu i grób św. Andrzeja Boboli na Mokotowie.

CZYTAJ WIĘCEJ


W poniedziałek, 8 czerwca 2015 r. 
dwoma autokarami, dzieci I-komunijne wraz z rodzicami, na czele z ks. proboszczem, udali się do Krakowa Łagiewnik, aby podziękować za dar I Komunii Świętej.

CZYTAJ WIĘCEJ


poniedziałek, 8 czerwca 2015 r. przedstawiciele naszej parafii wraz z ks. Tomaszem wzięli udział w III Uwielbieniu w Centrum Miasta, które odbyło się na Rynku.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

6 czerwca 2015 r. - 50 osobowa grupa młodzieży z naszej parafii wraz z ks. Tomaszem uczestniczyła w Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich.

CZYTAJ WIĘCEJ

 
We wtorek, 12 maja 2015 III klasy naszego gimnazjum wraz z ks. Tomaszem Kaczówką, Paniami Małgorzatą Garstką, Marzeną Mac oraz Karoliną Adamczyk uczestniczyły w pielgrzymce do bł. Karoliny Kózkówny do Zabawy w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania, który przyjmą 22 maja tego roku.

CZYTAJ WIĘCEJ


W sobotę, 9 maja 2015 r. w liczbie 75 osób wraz z ks. Tomaszem uczestniczyliśmy w II Diecezjalnej Pielgrzymce do Miechowa, pod hasłem: „Pogłębij wiarę przy pustym grobie". Nawiedziliśmy także Katedrę na Wawelu, Bazylikę Mariacką w Krakowie i ...

CZYTAJ WIĘCEJ


4 maja 2015 r. grupa 50 osobowa wraz z ks. Tomaszem udała się na nocne czuwanie na Jasną Górę. Pielgrzymi odwiedzili także „Dolinę Miłosierdzia Bożego" w Częstochowie.

CZYTAJ WIĘCEJ


W sobotę, 11 kwietnia 2015 r. o godz. 6.30, w liczbie 56 osób wraz z ks. Tomaszem udaliśmy się na pielgrzymkę do Piekar Śląskich, Rudy Śląskiej i Bujakowa. 

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę, 14 marca 2015 r. pielgrzymowaliśmy w liczbie 101 osób do par. św. Bartłomieja w Szczurowej – rodzinnej parafii Księdza Biskupa Jana Piotrowskiego, do par. św. Andrzeja Apostoła i Groty Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej, do Bazyliki Matki Bożej Różańcowej w Bochni. Wyjazd zakończyliśmy obejrzeniem misterium Męki Pańskiej w Krakowie u Salezjan.

CZYTAJ WIĘCEJ

Od 14 do 26 lutego 2015 r. pielgrzymowaliśmy do Meksyku wraz z Biurem Podróży Trade-Travel".

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę, 02 sierpnia 2014 r. w liczbie 110 osób na czele z ks. Tomaszem dwoma autokarami odbyła się pielgrzymka do sanktuariów maryjnych Podhala. Pielgrzymi nawiedzili Sanktuarium Gaździny Podhala w Ludźmierzu oraz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Zakopanem – Krzeptówkach.

CZYTAJ WIĘCEJ


W dniach od 17 do 19 lipca 2014 r. 48 osobowa grupa parafian na czele z ks. proboszczem Mirosławem Cisowskim pielgrzymowała po Sanktuariach Kotliny Kłodzkiej i Ziemi Opolskiej. Nie zabrakło także wyjazdu do naszych Sąsiadów – Czech, aby zwiedzić piękną Pragę.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W sobotę (21.06) odbyła się Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W czwartek, 1 maja 2014 r. – wyruszyliśmy szlakiem św. Jana Pawła II do Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej i Krakowa. W ten sposób podziękowaliśmy za dar kanonizacji Papieża Polaka.

CZYTAJ WIĘCEJ

W dniach od 24-29 kwietnia 2014 r. blisko 40-osobowa grupa parafian na czele z ks. Tomaszem uczestniczyła w Pielgrzymce do Włoch. Głównym celem był udział w kanonizacji bł. Jana Pawła II i bł. Jana XXIII. Pielgrzymi odwiedzili także Wenecję i Asyż.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę, 08 marca 2014 r. dzieci i młodzież z naszej parafii pojechała do Aquaparku w Krakowie. O godz. 8.00 grupa zebrała się na parkingu przy kościele. Po przyjeździe autokaru wszyscy zajęli w nim miejsca i wyruszyli w kierunku Krakowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W dniach od 8 do 15 lutego 2014 r. 46-osobowa grupa parafian na czele z księdzem Tomaszem przebywała w Ziemi Świętej. Wspomnienia nadal są żywe i wzruszające. Publikujemy kolejne zdjęcia z niezapomnianej pielgrzymki. Zapraszamy do oglądania.

CZYTAJ WIĘCEJ

W sobotę, 12 października 2013 r. 101 osobowa grupa parafian wraz z ks. Tomaszem uczestniczyła w pielgrzymce do Sanktuariów środkowej Polski. Głównym punktem było Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

W dniu 29 marca 2014 r. odbyliśmy pielgrzymkę szlakiem pasyjnym dwoma autokarami w liczbie 105 osób na czele z ks. Tomaszem. Począwszy od Miechowa, przez Sanktuarium Krzyża Świetago w Krakowie - Mogile, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach po Wyższe Seminarium Duchowne Towarzystwa Salezjańskiego.

W sobotę, 8 lutego 2014 r. 46-osobowa grupa parafian na czele z księdzem Tomaszem udała się na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

W sobotę, 5 października 2013 r. 40-osobowa grupa parafian wraz z ks. Tomaszem uczestniczyła w V Diecezjalnej Pielgrzymce Wspólnot Żywego Różańca do Piekoszowa. Na szlaku pielgrzymowania znalazły się także Piotrkowice koło Chmielnika.

W sobotę, 28 września 2013 r. 88-osobowa grupa na czele z ks. Proboszczem Mirosławem i ks. Tomaszem wzięła już kolejny raz udział w Rajdzie Pielgrzymkowym na Święty Krzyż. Wędrowali szlakiem z Bielin. Trasa ta była najbardziej oblegana przez pielgrzymów.

Zapraszamy do galerii zdjęć

W dniach 20 i 21 września 2013 r. 48-osobowa grupa parafian wraz z ks. Tomaszem pielgrzymowała po Sanktuariach Ziemi Tarnowskiej i Podkarpacia. Głównym celem pielgrzymki był udział w Diecezjalnych Obchodach 20-lecia Sakry Biskupiej biskupa Kazimierza Ryczana w Kalwarii Pacławskiej.

W dniach od 8-20 lipca 2013 r. grupa parafian na czele z ks. Tomaszem Kaczówką uczestniczyła w Pielgrzymce po Sanktuariach Europy. Razem z nami pielgrzymowali pielgrzymi z Kazimierzy Wielkiej z ks. Michałem Haśnikiem, kilka osób z Bilczy, a także ks. Tomasz Kowalczyk z Warszawy oraz ks. Wacław Hapak i ks. Michał Łukasik z diecezji sandomierskiej.

W dniach od 19-20 lipca 2013 r. 50-osobowa grupa na czele z ks. Proboszczem pielgrzymowała do Sanktuarium w Sokółce i innych miejsc Polesia. W programie był Różanystok, Święta Woda, Supraśl oraz Grabarka.