IV Niedziela Wielkanocy 22 kwietnia 2018 r.

1. Wczoraj w Seminarium w Kielcach odbyło się spotkanie Akcji Katolickiej naszej Diecezji. Został ustalony harmonogram pracy zespołów parafialnych na bieżący rok kościelny.
2. Jutro jest Uroczystość św. Wojciecha, biskupa, męczennika, patrona Polski.
3. W środę jest święto św. Marka Ewangelisty.  Nowenna do MBNP na Mszy św. o godz. 18.00.
4. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia na Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
5. Kancelaria parafialna czynna w porządku wiosenno- letnim w poniedziałek, środę, czwartek od 16.30- 17.30. We wtorek i sobotę od godz. 8.00-9.00. Msze św. w zwykłe dni  tygodnia po południu o godz. 18.00.
6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Herby numery od 24-36. Było 5 osób. Dziękuję za złożoną ofiarę na kwiaty 40 zł. Na najbliższą niedzielę kościół przygotowują mieszkańcy ul. Herby, nr. 38-48 i ul. Skalistej.  Sprzątanie kościoła  w sobotę o godz. 9.00.
7. Są nowe numery pras katolickiej. Jest Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło. Dla  dzieci jest „ Mały Gość Niedzielny”  i „ Ola i Jaś” . Należność za prasę zostawiamy w puszce. Jest też nasza gazetka parafialna  „ Andrzejowy Głos”.
8. Zbliża się pielgrzymka na Litwę. Wszystkich zapisanych zapraszamy   na Mszę św. 01 maja             o godz. 4.30. Po Mszy św. wyjazd.
9. Do wieczności odszedł śp. Dariusz Kruk. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a zmarłego Dariusza i innych zmarłych polećmy w modlitwie Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…..

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM ORAZ JUBILATOM TEGO TYGODNIA SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA. NIECH DOBRY BÓG DARZY WAS ŁASKĄ OPIEKI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA