XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

05 LIPCA 2020 r.

1. Intencja do modlitwy różańcowej na miesiąc lipiec – aby dzisiejszym rodzinom towarzyszyły: miłość, szacunek oraz rada.
2. Jutro w liturgii wspominamy i czcimy bł. Marię Teresę Ledóchowską.
3. W środę nowenna do MBNP na Mszy św. o godz. 18.00. W tym dniu wspominamy i czcimy św. Jana z Dukli.
4. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia na Mszy o godz. 18.00.
5. W sobotę jest święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
6. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Miedziana Góra z ul. Łódzkiej nr. od 82-95. Było 5 osób. Dziękuję za ofiarę na kwiaty 80 zł. W sobotę o godz. 9.00 proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Miedziana Góra z ul. Łódzkiej nr. od 96 do końca ulicy, z ul. Malachitowej i Źródłowej.
7. Wczorajszym nowożeńcom Radosławowi Juszczykowi i Annie Zapała życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności. Dziękuję nowożeństwom za kwiaty.
8. Czytajmy prasę katolicką. Jest: Niedziela, Gość Niedzielny, dla młodzieży jest Miłujcie się, dla dzieci jest Promyczek i Mały Gość Niedzielny. Należność zostawiamy w puszce. Jest także nasza parafialna gazetka.
9. Do wieczności odszedł śp. Dariusz Słoń. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a śp. Dariusza i innych zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A światłość wiekuista niechaj im świeci.

Wszystkim solenizantom i solenizantkom oraz jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg darzy Was łaską zdrowia, opieki, miłości i błogosławieństwa.