VI  NIEDZIELA ZWYKŁA 17 lutego 2019 r.

1. Dziś  i w przyszłą niedzielę możemy złożyć ofiarę do puszki na nowy pomnik dla ks. Janusza Przyłęckiego, pierwszego proboszcza Parafii w Kostomłotach.Stary pomnik się rozsypuje i trzeba zrobić nowy.  Będzie to piękny dar dla pierwszego Proboszcza Parafii w Kostomłotach z racji jubileuszu 80- lecia naszej Parafii.
2. W środę Nowenna do MBNP na Mszy o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
3. W piątek jest święto Katedry św. Piotra Apostoła. Na  Mszy św. o godz. 17.00  Koronka do Bożego Miłosierdzia.
4. W sobotę wspominamy i czcimy św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
5. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Kostomłotów Pierwszych z ul. Podmiejskiej nr. od   139- 152. Było  10  osób. Dziękuję za złożoną ofiarę 210 zł.W sobotę o godz. 9.00 proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Kostomłotów Pierwszych z ul. Podmiejskiej numery od 153-172.
6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest „Niedziela”, „Gość Niedzielny”, dla dzieci jest „ Promyczek” i „ Mały Gość Niedzielny”. W zakrystii jest nowy numer „Misje Dzisiaj”. Należność za prasę zostawiamy w puszce. Jest też nasza parafialna gazetka „Andrzejowy Głos” z kolejnym artykułem z racji jubileuszu 80- lecia naszej Parafii.
7. Ponieważ jest dużo zgłoszonych intencji mszalnych prawie już na cały rok i nie ma gdzie wpisywać nowych intencji pozostaje tylko możliwość odprawienia intencji we Mszy św. zbiorowej w niektóre piątki na Mszy popołudniowej.
8. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli: śp. Alina Marcinkowska, śp. Janusz Słoń, śp. Leszek Siwek. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a śp. Alinę, Janusza, Leszka i innych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. A światłość wiekuista niechaj im świeci.

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM ORAZ JUBILATOM TEGO TYGODNIA SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA. NIECH DOBRY BÓG DARZY WAS ŁASKĄ OPIEKI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA