XXIX Niedziela zwykła 21 października 2018 r.

1. Przeżywamy miesiąc październik  poświęcony modlitwie różańcowej. W dni powszednie różaniec o godz. 17.00. Po różańcu o godz. 17.30 Msza św. W niedzielę różaniec o godz. 16.30.
2. W dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy tydzień misyjny. Możemy złożyć ofiarę do puszki na cele misyjne. Dziś  idziemy, aby głosować i wybrać władze  samorządowe. Uczyńmy to z obowiązku  obywatelskiego.
3. Jutro uczcimy w liturgii św. Jana Pawła II.
4. W środę  na Mszy św. o  godz. 17.30  Nowenna do MBNP. Po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. W piątek po Mszy św. o godz. 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
6. W sobotę po Mszy św. o godz. 17.30 spotkanie Apostolatu Maryjnego.
7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Miedzianej Góry z  ul. Kamiennej nr. od   7-15 i nr. od 16-46 i ul. Jodłowej. Było 17 osób . Dziękuję za złożoną ofiarę  na kwiaty  310 zł. Na najbliższą niedzielę kościół przygotują mieszkańcy Miedzianej Góry z ul. Kamiennej kolejne  numery  do końca ulicy.  Sprzątanie kościoła w sobotę ogodz. 9.00. Dziękuję za kwiaty wczorajszym nowożeńcom Rafałowi Wójcikowi i Izabeli Wijas. Życzymy nowożeńcom Bożego błog. i opieki MB.
8. Dziękuję tym, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiarę  na  prace przy zachodniej części dachu kościoła. Wpłynęła kwota  200.00 zł. Bóg zapłać. Na czas remontu kościoła kaplica przedpogrzebowa będzie nieczynna.
9. Są nowe numery pras katolickiej. Jest Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło, Arka. Dla młodzieży „ Miłujcie się” a dla dzieci  „Promyczek”. Należność za prasę zostawiamy w puszce.
10. Do wieczności w minionym tygodniu z naszej Parafii odeszła śp. Julianna Gaweł.  Rodzinie składamy wyrazy współczucia a śp. Juliannę i innych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie. Możemy ze stolika z prasą zabrać kartki na wypominki jednorazowe. Wypełnione czytelnie w domy przynosimy do zakrystii składając dobrowolną ofiarę. Wypominki roczne, półroczne przyjmują księża w zakrystii  wpisując do zeszytu, żeby uniknąć pomyłek. Wypominki przed każdą Mszą św. w niedzielę do południa. Składamy ofiarę jak w ubiegłym roku od osoby wymienianej.

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM ORAZ JUBILATOM TEGO TYGODNIA SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA. NIECH DOBRY BÓG DARZY WAS ŁASKĄ OPIEKI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA