II Niedziela Wielkiego Postu
28 lutego 2021 r.

1. Dziś do puszki możemy złożyć ofiarę na Dzieło Pomocy „ Ad Gentes”. Tą ofiarą pomagamy misjonarzom w ich pracy misyjnej.
2. Różom Różańcowym podaję intencje do modlitwy na miesiąc marzec: módlmy się o to, abyśmy przeżyli Sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym miłosierdziem Bożym.
3. W środę na Mszy św. o godz. 17.00 Nowenna do MBNP.
4. W czwartek jest święto św. Kazimierza, Królewicza. W ten pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy na Mszy św. o godz. 17.00 za powołanych z naszej Parafii i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Droga krzyżowa dla dzieci i młodzieży o godz. 16.30.
5. W piątek pierwszy miesiąca spowiedź na Mszy porannej a po południu od godz. 15.30. Msze św. o godz. 7.00, 16.00 i 17.00. Zapraszamy na Drogę krzyżową dorosłych o godz. 16.30. Po Mszy św. o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Taca z pierwszego piątku miesiąca jest na cele misyjne.
6. Chorych odwiedzimy z racji pierwszego piątku miesiąca. Ks. proboszcz w piątek od godz. 9.00, księża prefekci w sobotę od godz. 9.00. Ze względu na pandemię prosimy o zgłoszenie chorych.
7. W sobotę pierwszą miesiąca po Mszy św. o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa prowadzona przez Apostolat Maryjny.
8. W najbliższą niedzielę pierwszą miesiąca o godz. 11.30 różaniec prowadzony przez Siostry Różańcowe z Kostomłotów Drugich. Droga krzyżowa śpiewana o godz. 15.30. O godz. 16.30 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
9. Dziękuję za posprzątanie kościoła osobom z Kostomłotów Pierwszych z ulicy Podmiejskiej nr. nieparzyste od 193-203, numery parzyste od 200-210. Było 6 osób. Dziękuję za ofiarę 70 zł. Na niedzielę proszę, by kościół posprzątali mieszkańcy Kostomłotów Pierwszych z ul. Podmiejskiej numery nieparzyste od 209-217 i numery parzyste od 214-226. Sprzątanie w sobotę o godz. 9.00.
10. Czytajmy prasę katolicką. Jest: „Niedziela”, „Gość Niedzielny”. Dla młodzieży jest „Miłujcie się”. Dla dzieci jest: „Mały Gość Niedzielny”. Jest także nowy numer „Misje Dzisiaj”.

Wszystkim solenizantom i solenizantkom oraz jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg darzy Was łaską zdrowia, opieki, miłości i błogosławieństwa.