XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

20 września 2020 r.

1. Jurto 21 września święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.
2. W środę wspominamy i czcimy św. o. Pio z Pietrelciny. Nowenna do MBNP na Mszy św. o godz. 18.00.
3. W piątek na Mszy o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
4. W sobotę o godz. 16.00 spotkanie przygotowujące młodzież do bierzmowania które będzie 24 października tego roku. Prosimy o obecność wszystkich kandydatów. Kto jeszcze nie dostarczył potrzebnych dokumentów zwłaszcza aktu chrztu niech to zrobi do soboty.
5. W niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie Apostolatu Maryjnego. W najbliższą sobotę i niedzielę w Częstochowie spotykają się małżonkowie. Kto chce w tym spotkaniu wziąć udział niech prywatnie pojedzie. Program jest w gablocie. My w naszej parafii na sumie pomodlimy się za wszystkich małżonków i odnowimy przyrzeczenia małżeńskie. Zapraszamy pary małżeńskie z dziećmi. W przyszłą niedzielę do puszki możemy złożyć ofiarę jako wsparcie dla imigrantów, którzy ucierpieli z powodu pożaru na wyspie Lesbos.
6. Sakrament małżeństwa zawarli Siwek Ewa i Jantura Krzysztof. Życzymy nowożeńcom Bożego błog. i opieki MB. Dziękuję nowożeńcom za kwiaty.
7. O posprzątanie kościoła prosiłem mieszkańców Miedzianej Góry z ul. Kamiennej numery od 1-5 i numery od 2-12. Była 1 osoba. Dziękuję tej osobie za posprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty 20 zł. W sobotę o godz. 9.00 proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Miedzianej Góry, ul. Kamienna numery 7-15 oraz 16-46 i ul. Jodłowej.
8. Czytajmy prasę katolicka. Jest: Niedziela, Gość Niedzielny, Promyczek, Mały Gość Niedzielny. Należność za prasę zostawmy w puszce. Jest także nasza parafialna gazetka.
9. Do wieczności odszedł śp. Stanisław Mojecki. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a śp. Stanisława i innych zmarłych polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu z nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.

Wszystkim solenizantom i solenizantkom oraz jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg darzy Was łaską zdrowia, opieki, miłości i błogosławieństwa.