XI Niedziela zwykła 17 czerwca 2018 r.                                                                

1. Przeżywamy miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe. W zwykłe dni tygodnia  nabożeństwo na Mszy  o godz. 18.00 zaś w niedziele i święta o godz. 16.30.
2. Dziś do puszki możemy złożyć ofiarę na fundusz remontowo - budowlany  w naszej diecezji. Ks. biskup skieruje te środki jako pomoc parafiom budującym nowy kościół bądź jako pomoc małym parafiom przy remoncie kościoła.
3. W środę na Mszy św. o godz. 18.00  Nowenna do MBNP połączona z nabożeństwem czerwcowym.
4. W czwartek wspominamy i czcimy św. Alojzego Gonzagę, zakonnika.
5. W piątek dzieci i młodzież kończą rok szkolny. W naszym kościele będzie Msza św. dla podstawówki i gimnazjum o godz. 9.30. Spowiedź dzieci i młodzieży w czwartek od godz. 17.00.
6. W najbliższą niedzielę jest Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom ul. Herby nr. od 121 -165. Była 1 osoba. Dziękuję za złożoną ofiarę 20 zł. Dziękuję za kwiaty wczorajszym nowożeńcom: Grzegorzowi Gaweł i Elżbiecie Jaworskiej, Emilowi Kukulskiemu i Agnieszce Siwek, Michałowi Słoń i Marioli Dąbrowskiej.  Nowym małżonkom życzymy Bożego błog. i opieki MB. Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za ofiarę 400 zł. Na najbliższą niedzielę kościół przygotowują mieszkańcy ul. Górniczej 4-20.  Sprzątanie kościoła w sobotę o godz. 9.00.  
8. Do wieczności odeszli:  śp. Marianna Durlik, Bożena Dąbrowska i Edward Kozubowski. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a śp. Mariannę, Bożenę, Edwarda i innych zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
9. Są nowe numery pras katolickiej. Jest Niedziela, Gość Niedzielny, Źródło. Dla  młodzieży jest „Miłujcie się”, dla dzieci jest  „Mały Gość Niedzielny”. Należność za prasę zostawiamy w puszce. Jest też nasza gazetka parafialna  „ Andrzejowy Głos”.

WSZYSTKIM SOLENIZANTOM ORAZ JUBILATOM TEGO TYGODNIA SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA. NIECH DOBRY BÓG DARZY WAS ŁASKĄ OPIEKI I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA