XXVI Niedziela Zwykła

25.09. 2022 r.

1. Zapraszamy do udziału w XIV Diecezjalnej Pielgrzymce Wspólnot Żywego Różańca, która w tym roku odbędzie się w sobotę 01 października 2022 r. Będziemy pielgrzymować do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej w Piotrkowicach. Pojedźmy na to modlitewne spotkanie różańcowe. Wyjazd w sobotę sprzed kościoła o godz. 8.00. Zapisy jeszcze dziś w zakrystii. Wpisowe 30 zł. Zabierzmy coś do siedzenia.
2. Jutro w liturgii rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach.
3. We wtorek wspominamy i uczcimy św. Wincentego a Paulo. Po Mszy św. spotkanie Apostolatu Maryjnego.
4. W środę uczcimy św. Wacława, męczennika. Na Mszy św. o godz. 18.00 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy.
5. W czwartek uczcimy św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. W czwartek o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakrament i półgodzinna adoracja.
6. W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W tym dniu uczcimy św. Hieronima, kapłana i Doktora Kościoła.
7. W sobotę wspominamy i czcimy św. Teresę od Dzieciątka Jezus. W tym dniu rozpoczyna się miesiąc październik, który jest poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Zapraszamy na różaniec o godz. 17.00, który poprowadzi Apostolat Maryjny. Po różańcu o godz. 17.30 Msza św. Taki będzie porządek różańca i Mszy św. popołudniowej w zwykłe dni tygodnia przez cały październik. W więc różaniec o godz. 17.00 i Msza św. o godz. 17.30.
8. W niedzielę Różaniec jak w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 11.30 prowadzony przez Siostry Różańcowe z Kostomłotów Drugich, oraz o godz. 16.30 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.
9. Dziękuję mieszkańcom ul. Kamiennej numery do końca ulicy za posprzątanie kościoła. Było 11 osób. Dziękuję za złożoną ofiarę 190 zł. Na niedzielę kościół przygotują mieszkańcy ul. Tumlińskiej numery od 3-30. Sprzątanie w sobotę o godz. 9.00.
10. Czytajmy prasę katolicką. Jest: Niedziela, Gość Niedzielny. Dla dzieci jest nowy numer „Mały Gość Niedzielny” i „Promyczek”. Jest nowy numer „Misje Dzisiaj”. Prasę możemy zakupić przy zakrystii. Jest także nasza parafialna gazetka „ Andrzejowy Głos”.
11. Do wieczności odeszli: śp. Włodzimierz Górski i śp. Wioletta Syska. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a śp. Włodzimierza i Wiolettę polecamy Bożemu Miłosierdziu. Wieczyny odpoczynek racz im dać Panie.

Wszystkim solenizantom, solenizantkom oraz jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg darzy Was łaską zdrowia, opieki, miłości i błogosławieństwa.