XXIX Niedziela Zwykła
20 października 2019 r.

1. Trwa miesiąc październik i nabożeństwo różańcowe. Różaniec w zwykłe dni tygodnia o godz. 17.00 a po tej modlitwie Msza św. W najbliższą niedzielę różaniec o godz. 16.30. Zapraszamy na Różaniec.
2. We wtorek wspominamy i czcimy św. Jana Pawła II. Tego dnia ze św. Janem Pawłem II przeżywać będziemy różaniec i uroczystą Mszę św. po modlitwie różańcowej.
3. W środę na Mszy św. o godz. 17.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Po Mszy św. spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. W piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia na Mszy o godz. 17.30.
5. W najbliższą niedzielę 27 października gościć będziemy ks. Łukasza Zygmunta, Dyrektora Dzieł Misyjnych naszej Diecezji Kieleckiej. Ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na pomoc misjonarzom z naszej diecezji.
6. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, środę, czwartek od godz. 15.30-16.30 a we wtorek i sobotę od godz. 8.00-9.00.
7. Dziękuję za posprzątanie kościoła mieszkańcom Kostomłotów Drugich z ul. Laskowa nr. nieparzyste 155- 175 i nr. parzyste 142-152. Było 10 osób. Dziękuję za złożoną ofiarę 180 zł. W sobotę o godz. 9.00 proszę o posprzątanie kościoła mieszkańców Kostomłotów Drugich, ul. Laskowa nr. nieparzyste 177-199 i nr. parzyste 156-174.
8. W zakrystii możemy zamawiać wypominki roczne, półroczne i kwartalne. Od osoby wymienianej w wypominkach rocznych składamy ofiarę w wysokości stypendium mszalnego. Wypominki jednorazowe zapisujemy na specjalnej kartce i przynosimy do zakrystii składając dobrowolną ofiarę.
9. Czytajmy prasę katolicką: jest Niedziela, Gość Niedzielny, dla młodzieży Miłujcie się, dla dzieci Promyczek i Mały Gość Niedzielny. Należność za prasę zostawiamy w puszce. Jest także nasza parafialna gazetka „ Andrzejowy Głos”. W zakrystii można nabyć kalendarz rolniczy.

Wszystkim solenizantom i solenizantkom oraz jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

Możesz przyjąć Jezusa właśnie teraz. Pamiętaj, co On mówi: „Oto stoję u drzwi i kołaczę: jeśli kto posłyszy mój głos i drzwi otworzy, wejdę do niego i będę z nim wieczerzał, a on ze Mną”