UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ 16 czerwca 2019 r.
  7.30  ++ Danuta, Jan Jasińskich /16 greg./
  9.00  1. ++ Stanisław Maruszak, Feliksa Mróz.
           2. ++ Antoni, Grażynka Pokrzepa.
10.30  1. Dziękczynna w 6 r. urodzin Emilii i 17 rocz. ślubu jej rodziców  z prośba o Boże błog., zdrowie , opiekę MB.
           2. + Jarosław Korba w 12 r. śm.
12.00  1.Za Parafian.
           2. Dziękczynna w 50 r. ślubu Teresy i Janusza z prośba o Boże błog., zdrowie , opiekę MB.
17.00   Dziękczynna w 18 rocz. ur. Mileny Chłopek  prośbą o Boże błog. , światło Ducha św. i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

PONIEDZIAŁEK 17 czerwca  2019 r.- św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  7.00 1. Dziękczynna w 35 r. ślubu Haliny i Krzysztofa z prośbą o Boże błog. i opiekę MB.
          2. + Bogusława Młodawska – od męża i córki z rodziną.
18.00 1. ++ Danuta, Jan Jasińskich /17 greg./
          2. Dziękczynna w 1 rocz. ślubu Marioli i Michała z prośbą o Boże błog. i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

WTOREK 18 czerwca 2019 r.
  7.00 1. ++ Danuta, Jan Jasińskich /18 greg./
          2. ++ Paweł, Władysława, Roman, Piotr Słoń, zm. z rodziny.
18.00 1. Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Marioli i Artura i dzieci Mateusza i Zuzi, dla Joanny i Dariusza i dla córki Aleksandry, dla Marty i Marcina i Magdaleny.
          2. ++ Mieczysław w r. śm., Damian, zm. z rodz. Słoniów.

ŚRODA 19 czerwca 2019 r.
  7.00 1  ++ Jan w r. śm., Cecylia, Stanisław, Anna Sobczyk.
          2. ++ Józef w r. śm., Katarzyna Tokar, Stefan Pela.
  9.00 O Boże błog. dla nauczycieli, dzieci i młodzieży na czas wakacyjnego odpoczynku.
18.00 1. ++ Danuta, Jan Jasińskich /19 greg./
          2.  + Barbara Tkaczyk w 3 r. śm. - od córki Renaty z mężem i dziećmi.
             
CZWARTEK 20 czerwca 2019 r. – BOŻE CIAŁO.
  7.30  ++ Tadeusz Żak w 7 r. śm., Marianna, Kazimierz, Józef, Stanisław, Piotr, Stefania, zm. z rodz. Żaków , Jan Szlefarski
  9.00 1.++ Danuta, Jan Jasińskich /20 greg./    
          2. ++ Jan, Janina Jas, Alina Stachurska, zm. z rodz. Jasów, Stachurskich i Szyszków.                                                                                                                       
10.30 1. Za Parafian.
          2. ++ Anna, Edward, Feliks Siwek, Zbigniew w 26 r. śm., Franciszek, Stanisława Rzęsista, Jan, Józefa Proboszcz.
16.00 Ślubna – O Boże błog. dla Mateusza Piwowarczyka i Magdaleny Hajduk.
17.00 ++ Józef, Rozalia, Jan, Józef Zimnych.

PIĄTEK 21 czerwca 2019 r.- św. Alojzego Gonzagi.
  7.00  1.++ Danuta, Jan Jasińskich /21 greg./  
           2. ++ Stanisław, Nadzieja, Stanisław, Katarzyna, Jan, Ludwik Pela.
18.00 1. O zdrowie, Boże błog. i opiekę MB dla Janka, Oli, Karola i Hani oraz  o Boże błog. dla rodziny.
           2. ++ Stanisław w 15 r. śm., Helena Rozemberg, zm. z rodziny.


SOBOTA 22 czerwca 2019 r.
  7.00 1. ++ Maria, Marian, Józefa, Antoni Przepióra.
          2. + Józef Syska w 1 r. śm.
18.00 1. ++ Danuta, Jan Jasińskich /22 greg./
          2. ++ Jan, Zofia Żak, Anna Stróżyk, Antoni, Maria Woźniak.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA  23 czerwca 2019 r.
  7.30 1.++ Danuta, Jan Jasińskich /23 greg./
          2. ++ Władysław Pastuszko, Aniela Rutka, Krystyna, Marian, Mieczysław Zarychta, Danuta, Jan Jasińskich.
  9.00  ++ Janina, Jan Grabskich, zm. z r. Chruściaków i Grabskich.
10.30  1. O Boże błog. dla Aleksandry i Bartłomieja Buckich w 8 r. ślubu oraz dla Igi.
           2. + Zdzisław Król z okazji dnia Ojca
12.00  1. Za Parafian.
           2. ++ Sylwester w 2 r. śm., Artur, Katarzyna, Jan Bętkowskich, zm. z rodziny.
17.00   ++ Antoni, Wiktoria, Grażyna Pokrzepa.