XIX  NIEDZIELA ZWYKŁA 12 sierpnia  2018 r.
  7.30 ++ Tadeusz Zapała w r. śm., , Piotr Banaśkiewicz, Marianna, Józef  Zapała, Antoni, Stefania Goraj, Henryka Nowak.
  9.00 1. ++ Irena, Wiktor Żołowicz, Stanisława, Władysław Pilitowskich, Władysław Syska.
          2. ++ Władysława, Stanisław Zapała.
10.30   ++ Zofia, Józef Domanik, Zdzisław Bętkowski w 6 r. śm., Artur Bętkowski.
12.00  Dziękczynna w 2 r. ślubu Aleksandry i Łukasza Kosturkiewicz z prośbą o Boże błog. i opiekę MB.
Chrzest - Michał Wrona.
17.00  Dziękczynna w 3 r. urodzin Natalii Zimnej i w 16 r. urodzin Jakuba Zimnego z prośbą o Boże błog. i opiekę MB.
20.00  Za duchowych pielgrzymów i w intencjach przez nich określonych.

PONIEDZIAŁEK  13 sierpnia 2018 r.
  7.00  + Józefa Żołowicz – od pracowników Drukarni im. Adam Półtawskiego i Wydawnictwa Jedność.
20.00 1. ++Józefa, Józef Ciosek, Edward, Zygmunt, Władysław, Anna, Julian, Janusz, zm. z r. Ciosków.
          2. ++ Irena, Franciszek Deszczyńskich, zm. z r. Deszczyńskich i Kiełbusów.
          3. ++ Maria, Tadeusz Żak, Jan, Franciszka Żak, zm. z rodziny.

 WTOREK  14 sierpnia  2018 r. – św. Maksymiliana, kapłana.
  7.00  1. + Stanisław Bętkowski w 26 r. śm.
           2. ++ Aniela w r. śm., Jan, Andrzej, Rozalia, Weronika, Helena Dziopów.
18.00  1. Dziękczynna w 40 rocz. urodzin Michała Skalskiego z prośbą o Boże błog. i opiekę MB.
           2. ++ Marianna, Kazimierz Wiśniewskich, Piotr Sobczyk, zm. z rodziny.

ŚRODA  15 sierpnia 2018 r.- Wniebowzięcie NMP.
  7.30 1. ++ Józef w r. śm., Rozalia, Andrzej, Feliks Jas, zm. z r. Brelskich i  Szelągowskich.
          2. ++ Bogdan, Sylwia Durlik.
  9.00  Dziękczynna w 10 rocz. ur. Oliwii Żak z prośbą o Boże błog. i opiekę MB.
10.30 1. Dziękczynna w 20 r. ślubu Urszuli i Pawła Niekra z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski oraz za całą rodzinę.
          2. Dziękczynna z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i dalszą opiekę MB dla całej rodziny.
12.00 1. Dziękczynna za urodzaje i zbiory.
           2. Dziękczynna w 27 rocz. ślubu Bożeny i Mariusza z prośbą o Boże błog., opiekę MB     oraz potrzebne łaski dla córek.

Chrzest – Filip Jóźwiak.
17.00 ++ Rozalia, Marian Stępień, Mieczysław Jarząbek, zm. z rodz.

CZWARTEK 16 sierpnia  2018 r.
  7.00  ++ Jan, Antonina, Jan, Janina, Marianna, Stanisław, Jan, zm. z r. Rudków i Domagałów.
18.00 1. + Stanisław Toporek w r. śm.
          2. ++ Marianna, Władysław Plewa.

PIĄTEK 17 sierpnia  2018 r.- św. Jacka, kapłana.
  7.00 Dziękczynna za dotychczasowe łaski z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Amelii Bator oraz za rodziców.
18.00 1. + Józef Janaszek.
          2. ++ Henryk, Stefania Wesołowskich – od synów z rodzinami.   

 SOBOTA 18 sierpnia 2018 r.
  7.00 ++ Dorota Spaczyńska, Jan Sozański, Anastazja, Michał, Jerzy Czirnik, Alicja Borysiuk, Marek Pałka.
15.00 Chrzest – Nikodem Stradomski.
16.00 ślubna – O Boże błog. dla Pawła Stąporek i Wirginii Wiśniewskiej.
18.00  1.  Dziękczynna  z prośbą o Boże błog. i opiekę MB dla Dawida i Martyny Stefańskich dla Malwiny w 2 rocz. urodzin oraz dla Bernadety i Antoniego Stefańskich w 30 rocz. ślubu.
            2. + Karol Janiec w 15 r. śm.

XX NIEDZIELA   ZWYKŁA 19 sierpnia 2018 r.
  7.30 1.++ Józefa, Kazimierz Bętkowskich, Stefania, Stanisław Piwowarskich, Bronisław Sołtysiński.
          2. ++ Władysław Pastuszko, Aniela Rutka,  Krystyna, Marian, Mieczysław Zarychtów, ks. Marian Pastuszko, Jan, Danuta Jasińskich – od rodziny Ślewów.
  9.00  ++ Stanisław w r. śm., Marek, Zofia, Jan Wójcików, Józefa, Jan Wesołowskich.
10.30  Dziękczynna w 40 r. ślubu Bogusławy i Jerzego Młodawskich z prośbą o Boże błog. i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
12.00   ++ Stanisław w 13 r. śm., Mieczysław, Teresa, Bogusław Małkowskich, Helena, Henryk Słoń.
Chrzest – Aleksander Marcin Zychowicz.
17.00 ++ Marianna, Stanisław, Stefan Ślusarczyk, Stanisław Posłowski, zm. z rodziny.