PONIEDZIAŁEK 09 grudnia 2019 r.
  6.30 1.++ Jan, Stanisława, Marian Borkowskich.

          2. + Rafał Dobrowolski – od sąsiadów.
17.00 1. ++ Stanisław, Paweł, Marianna Syska, Stefania Fornalska, Janina, Stanisław Knap, Kazimierz Sztuka.
          2.+ Mariusz Rutka – od chrzestnego z rodziną.

WTOREK 10 grudnia 2019 r.

  6.30 1.++ Sylwia Rysińska, Tomasz, Roman Żelaznych.
          2. + Rafał Dobrowolski – od Anny i Rafała Kwiatkowskich z dziećmi.
17.00 1. + Krystyna Detka – od sąsiadów Śliwińskich.
          2. ++ Kazimierz, Rozalia, Jarosław Kubala.

ŚRODA 11 grudnia 2019 r.

  6.30 ++ Krystyna Detka, Helena, Tadeusz, Adam Słoń, Stanisław Wałek – od bratanicy Moniki Słoń z rodziną.
17.00 1. ++ Józefa, Stanisław Żołowicz, Helena, Jan, Zenon Lisowskich, Marianna, Józef Bętkowskich.
          2. ++ Władysław, Józefa Prus.

CZWARTEK 12 grudnia 2019 r.

  6.30 1.++ Józef Słoń w 10 r. śm., Stanisław, Maria, Stanisława Wrzałków.
          2. + Rafał Dobrowolski – od sąsiadów.
17.00 1. ++ Zofia w r. śm., Stanisław Żak, Rozalia, Wojciech Piątek, zm. z tych rodzin.
          2. ++ Aniela w 8 r. śm., Józef, Marian Żelaznych.

PIĄTEK 13 grudnia 2019 r.- św. Łucji, dziewicy i męczennicy.

6.30 1.++ Jan, Antonina, Henryka, Józef, Marianna, Bogdan Piątek, zm. z rodziny.
         2. ++ Antonina, Józef, Jan, Marianna, Bogdan Piątków, Zbigniew Wałek.
17.00 1. ++ Stanisław, Helena Jasińskich, zm. z rodziny Jasińskich.
           2. Zbiorowa:.
+ Zdzisław Sarnecki – od personelu Samorządowego Ośrodka Zdrowia w Miedzianej Górze.
+ Marek Żelazny – od rodz. Stachurów i Soczomskich
+ Wiesław Paweł Maj – od Jolanty i Dariusza Tworek.
+ Zofia Zapała w 12 r. śm., zm. z r. Snochów i Zapałów.
+ Stanisław Janiec – od Martyny i Pauliny.
+ Witold Piątek, Ewelina, Zdzisław, Rozalia, Wojciech, zm. zr. Piątków, Kazimierz, Marianna, Mieczysław, Tadeusz, Piotr, Stefania, Józef, Stanisław, zm. z r. Żaków.

SOBOTA 14 grudnia 2019 r. – św. Jana od Krzyża, kapłana.

 6.30 1.++ Łucja, Stanisław, Stefan Toporek, Stanisława, Stanisław, Czesław Świszczorowskich.
         2. ++ Kazimierz Stokowiecki, zm. z r. Stokowieckich- od rodz. Dmochów i Szerzeniów z Białogardu.
17.00 1. O Boże błog., dary Ducha Świętego i opiekę MB dla Moniki Czekaj w 18 r. ur. i całej rodziny.
          2.++ Helena Gąsior w r. śm., Bronisława, Jan, Bogusław Borkowskich, Mieczysław Gąsior.

III NIEDZIELA ADWENTU /GAUDETE/ 15 grudnia 2019 r.

  7.30 ++ Władysław Pastuszko, Aniela Rutka, Krystyna, Marian, Mieczysław Zarychta, Danuta, Jan Jasińskich.
  9.00 1.O Boże błog. dla rodziny Delipacy.
           2. ++ Stanisław, Leokadia, Tomasz, Roman Żelaznych, Sylwia Rysińska.
10.30 1. ++ Wacław, Feliksa w 24 r. śm. Socha, Leokadia Rogula.
          2. ++ Henryk, Leona Gruszka, Kazimierz, Stanisław, Janina Botkiewicz.
12.00 1. Za Parafian – Jubileusz 80 – lecia Parafii.
          2.+ Maria Długosz – od rodziny.
17.00 + Bogusław Pierzak w 1 r. śm.