PONIEDZIAŁEK 20 czerwca 2022 r.
7.00 1. ++ Józef Tokar w r. śm., Katarzyna Tokar, Stefan Pela.
2. + Cezary Bator – od chrzestnej Renaty z rodziną.
18.00 1. Dziękczynna w 35 r. ślubu Joanny i Edwarda z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
2. Dziękczynna w 7 r. ślubu Marty i Marcina oraz za dzieci Magdalenę i Miłosza z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

WTOREK 21 czerwca 2022 r. – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi.
7.00 ++ Jan, Cecylia, Stanisław Sobczyków.
18.00 1. ++ Stanisława w 5 r. śm., Stanisław Snoch, zm. z rodziny.
2. ++ Antoni, Marianna Małek, Stefan Mikołajczyk.
19.00 + Leszek Ślefarski w 1 r. śm. - od córki Edyty i syna Łukasza z rodzinami. /kaplica św. Barbary/

ŚRODA 22 czerwca 2022 r.
7.00 1 ++ Józef 4 r. śm., Józefa Sysków, Irena, Stanisław, Stanisław Zająców.
2. + Tadeusz Wałek – z racji dnia Ojca.
18.00 1. Dziękczynna w 1 r. ur. Marceliny Kijewskiej z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla rodziców i całej rodziny.
2. W intencji Nauczycieli i Dzieci z racji zakończenia roku szkolnego i o bezpieczne wakacje.
3. Zbiorowa:
Dziękczynna w 2 r. ur. Frania Hyskiego z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB, dla siostry Zosi, dla rodziców oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
Dziękczynna w 70 r. ur. Janiny Pacak z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
Dziękczynna w 18 r. ur. Bastiana z prośbą o zdrowie, Boże błog. dary Ducha Świętego i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.
Dziękczynna w 3 r. ur. Julii i 60 rocz. ur. Haliny z prośbą o zdrowie, Boże błog. i opiekę MB oraz potrzebne łaski dla całej rodziny.

CZWARTEK 23 czerwca 2022 r.- Uroczystość św. Jana Chrzciciela.
7.00 1. + Mieczysław Ślewa – od synów z racji dnia ojca.
2. ++ Maria, Marian, Józefa, Antoni Przepiórów.
18.00 1. ++ Mieczysław Drogosz, Ryszard Zapała – z okazji dnia ojca.
2. + Feliks Januchta – od syna Benedykta oraz córek Anny i Elżbiety.

PIĄTEK 24 czerwca 2022 r.- Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
7.00 1. ++ Jan, Marianna Słoniów, Władysław, Józefa, Henryk Pieców.
2. ++ Jan, Władysław Micigolskich, zm. z rodz. Micigolskich.
9.00 Za Parafian.
18.00 1. ++ Jan Młodawski, Grzegorz Pytel, Stanisława, Marian Karpeta, zm. z rodziny.
2. Zbiorowa:
++Janina, Jan Goraj, Helena Karyś, Zofia, Jan Żak.
++ Janina, Józef, brat Bogdan, Józefa, Stanisław Toporków, Franciszka, Stanisław Bałchanowskich, Jan Stefański.
++ Dorota Spaczyńska, Jan Sozański, Anastazja, Michał, Jerzy, Jadwiga Czernek, Alicja Borysiuk, Marek Pałka.
++ Antonina, Jan Strojek, Zofia Grzybowska, Mateusz, Marian Ziębów.
++ Piotr, Jan, Stanisława, Mariusz Rutków, Antoni, Bronisława, Adam Kaczor.
+ Marianna Radlica w 9r. śm., zm. z r. Radliców i Sochów.
+ Zbigniew Chrząszcz – o dzieci.
+ Gabriel Kulka – od Andrzeja Sarneckiego z rodziną.
+ Bolesław Detka – od kuzynostwa z rodz. Posłowskich.
+ Helena Socha – od sąsiadów.
+ Wiesława Żołowicz – od rodz. Nogajów, Kolasów, Ciołaków, Zapałów, Pytlosów, Sokołowskich.
++ Henryk Czyż w 10 r. śm., Zofia Pela 30 r. śm.,
++ Helena, Władysław, Janusz, Katarzyna Wojciech Toporków, Maria, Leon Fornalskich, Guglielmo Burrometto.
+ Daniel Bętkowski – od dzieci.
+ Krzysztof Łyżwa – od kolegów i koleżanek z AEBI Schmit Polska.

SOBOTA 25 czerwca 2022 r.- Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
7.00 ++ Jan, Antonina Piątków, zm. z rodziny.
15.00 Ślubna – O Boże błog. da Bartosza Mucharskiego i Justyny Pielucha.
16.00 Ślubna – O Boże błog. dla Łukasz Lewandowskiego i Iwony Suchenia.
18.00 1. Dziękczynna w 30 r. ślubu Doroty i Bogusława Wieczorków z prośbą o Boże błog. zdrowie i opiekę MB i za całą rodzinę.
2. + Stanisław Wrzałka.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26 czerwca 2022 r.
7.30 1. ++ Jacek, Andrzej, Helena, Stefan Borowców, Genowefa, Franciszek, Jerzy Kołodziej.
2. ++ Marian, Józefa, Władysław, Michał Piotrowicz, Józef, Marianna Kotwiców, Jolanta Strojna.
9.00 ++ Jan, Janina Grabskich, Helena, Stefan Fornalskich, Małgorzata Fornalska.
10.30 Dziękczynna w 18 ur. Kacpra Pniewskiego o Boże błog., zdrowie, dary Ducha Świętego i opiekę MB i dla całej rodziny.
12.00 1. Za Parafian. W intencji Domowego Koscioła.
2. ++ Sylwester, Artur Bętkowskich, zm. z rodziny.
17.00 ++ Jan, Helena, Zenon Lisowskich, Stanisław, Józefa Żołowicz, Helena Młotkowska – zam. rodzina.