W sobotę (08.03) dzieci i młodzież z naszej parafii pojechała do Aquaparku w Krakowie. O godz. 8.00 grupa zebrała się na parkingu przy kościele. Po przyjeździe autokaru wszyscy zajęli w nim miejsca i wyruszyli w kierunku Krakowa.

Na miejsce dotarli po ok. dwóch godz. Z uśmiechem na twarzy wycieczkowicze wyszli z autokaru na parkingu w kierunku Aquaparku. Ks. Tomasz i p. Marta Gdela poszli kupić bilety, następnie cała grupa musiała odbyć krótkie szkolenie jak zachowywać się na hali basenowej. I w końcu nadszedł czas relaksu, zabawy i radości. Basen został opanowany przez Kostomłoty. Wszyscy świetnie się bawili. Nie zabrakło zjeżdżalni, pirackiego statku, rwącej rzeki i wielu innych atrakcji. Ale wszystko, co dobre szybko się kończy. Po upływie dwóch godzin trzeba było opuścić basen i udać się do przebieralni, wysuszyć włosy... Kolejnym punktem, którego nie mogło oczywiście zabraknąć w programie było odwiedzenie KFC, aby móc posilić się po wyczerpującej zabawie i pływaniu. Po posiłku wszyscy wrócili do autokaru i wyruszyli w drogę powrotną do domu.

ZAPRASZAMY DO GALERII