31 października ostatnie nabożeństwo różańcowe odprawione zostało przy obecności  świętych.

W ostatnim dniu października na nabożeństwie różańcowym towarzyszyli nam święci. Przy każdej tajemnicy różańcowej prosiliśmy danego świętego o potrzebne nam łaski. Do pierwszj tajemnicy Zwiastowania NMP zaprosiliśmy św. Jana Pawła II, do drugiej tajemnicy Nawiedzenia św. Elżbiety zaprosililiśmy św. Andrzeja Bobolę, do trzeciej tajemnicy Narodzenia Jezusa zaprosiliśmy św. Teresę od Dzieciątka Jezus, do czwartej tajemnicę Ofiarowania Jezusa w świątyni zaprosilismy  św. Rafała Kalinowskiego, do piątej tajemnicy Znalezienia Jezusa w świątyni zaprosiliśmy  Bł Wincentego Kadłubka. Jako ludzie ochrzczeni i powołani do świętości i zbawienia wierzymy mocno w obecność świetych i ich wstawiennictwo u Boga w naszych modlitwach.IMG 2284

IMG 2285

IMG 2286

IMG 2287

IMG 2288

IMG 2290

IMG 2299

IMG 2306

IMG 2307

IMG 2308