W środę 31 października, w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, w naszej parafii, odbyła się coroczna noc świętych. Uroczystości rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, której przewodniczyli księża naszej parafii.

Po Eucharystii rozpoczęła się modlitwa różańcowa. W jej trakcie rozważaliśmy tajemnice chwalebne. Każdą dziesiątkę Różańca Świętego przeżywaliśmy z konkretnym świętym lub błogosławionym. W czasie wnoszenia ich relikwii pokazywane były zdjęcia i krótkie materiały filmowe przedstawiające sylwetkę danego patrona. Po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem udaliśmy się w procesji ze świętymi na cmentarz, gdzie modliliśmy się za wszystkich zmarłych, spoczywających na naszej parafialnej nekropolii. Wspólnie odmówiliśmy litanię do Wszystkich Świętych. Naszej modlitwie towarzyszyli: Bł. Wincenty Kadłubek, Św. Jadwiga Śląska, Św. Brat Albert, Św. Jan Paweł II, Św. Andrzej Bobola.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania

tego modlitewnego spotkania.

Bóg zapłać.

Obraz00011

Obraz00012

Obraz00013

Obraz00014

Obraz00015

Obraz00016

Obraz00017

Obraz00018

Obraz00019

Obraz00020