W środę 31 października, w wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych, w naszej parafii, odbyła się coroczna noc świętych. Uroczystości rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, której przewodniczyli księża naszej parafii.

Po Eucharystii rozpoczęła się modlitwa różańcowa. W jej trakcie rozważaliśmy tajemnice chwalebne. Każdą dziesiątkę Różańca Świętego przeżywaliśmy z konkretnym świętym lub błogosławionym. W czasie wnoszenia ich relikwii pokazywane były zdjęcia i krótkie materiały filmowe przedstawiające sylwetkę danego patrona. Po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem udaliśmy się w procesji ze świętymi na cmentarz, gdzie modliliśmy się za wszystkich zmarłych, spoczywających na naszej parafialnej nekropolii. Wspólnie odmówiliśmy litanię do Wszystkich Świętych. Naszej modlitwie towarzyszyli: Bł. Wincenty Kadłubek, Św. Jadwiga Śląska, Św. Brat Albert, Św. Jan Paweł II, Św. Andrzej Bobola.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania

tego modlitewnego spotkania.

Bóg zapłać.