W sobotę, 06 lutego 2016 r. 50 osobowa grupa dzieci i młodzieży wraz z opiekunami na czele z ks. Tomaszem udała się na wycieczkę do Aquaparku w Krakowie.


O godz. 8.00 wyruszyliśmy sprzed kościoła autokarem w kierunku Krakowa.

Na miejsce dotarliśmy po godz. 10.00. Po zgłoszeniu grupy udaliśmy się na krótki pokaż instruktażowy, jak zachować się na basenie, po czym przeszliśmy do bramek, by udać się w kierunku przebieralni i hali basenowej, gdzie czekały nas dwie godz. szaleństwa i zabawy.

Wielką atrakcją  dla dzieci I nie tylko :) okazały się nowe zjeżdżalnie, na których spędziliśmy wiele czasu. Najbardziej obleganą była zjeżdżalnia na pontonach 1 i 2 osobowych. Nie zabrakło też czasu na pływanie, granie w piłkę w wodzie oraz na leniuchowanie w jakuzzi.

Wszystko co dobre szybko się kończy. Czas 2 godzin upłyną bardzo szybko.

Po wyjściu z Aquaparku przeszliśmy do pobliskiej galerii, by się posilić. Tym miejscem nie mogło być nic innego jak KFC.

Przed godz. 17.00 byliśmy już w Kostomłotach.

Dziękujemy Stowarzyszeniu „Plusik” oraz redakcji naszej gazetki parafialnej „Andrzejowy Głos” za dofinansowanie wyjazdu dzieci i młodzieży do Aquaparku w Krakowie.


ZAPRASZAMY DO GALERII