W poniedziałek, 8 czerwca 2015 r. dwoma autokarami, dzieci I-komunijne wraz z rodzicami- na czele z ks. proboszczem, udali się do Krakowa Łagiewnik, aby podziękować za dar I Komunii Świętej.

Wyjechaliśmy z Kostomłotów o godz. 8.00 rano. O godz. 12.00 uczestniczyliśmy we Mszy św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w krakowskich Łagiewnikach, której przewodniczył ks. proboszcz. modląc się w intencji dzieci I-komunijnych i ich rodziców.

Po Eucharystii wszyscy udaliśmy się na obiad do Domu Pielgrzyma. Po nim przeszliśmy do Centrum Św. Jana Pawła II, gdzie nawiedziliśmy kaplice z Jego relikwiami. Mogliśmy także zobaczyć sutannę Papieża, którą miał na sobie podczas zamachu 13 maja 1981 r.

Do Kostomłotów wróciliśmy około godz. 20.00. Dla dzieci wyjazd do Łagiewnik był wielkim przeżyciem, bowiem niektóre z nich były tam pierwszy raz.

ZAPRASZAMY DO GALERII