4 maja 2015 r. grupa 50 osobowa wraz z ks. Tomaszem udała się na nocne czuwanie na Jasną Górę. Pielgrzymi odwiedzili także „Dolinę Miłosierdzia Bożego" w Częstochowie.

częstochowska1

częstochowska2

W Dolinie Miłosierdzia Bożego zwiedziliśmy sanktuarium, w którym odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwę w intencji Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie w 2016r.

częstochowska3

częstochowska4

częstochowska5

Następnie udaliśmyśmy się na Jasną Górę, gdzie o godz. 19.30 już byliśmy w Kaplicy Cudownego Obrazu. Dzięki widocznemu logo" parafii, które mieliśmy ze sobą od razu zostaliśmy dostrzerzeni przez jednego z ojców Paulinów, który zabrał logo" i ustawił je pod samym Obrazem Matki Bożej w głównym ołtarzu. Poczuliśmy się wyróżnieni, ponieważ było wiele transparentów z innych parafii, a to nasz znalazł szczególne miejsce.

częstochowska6

O godz. 21.00 uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim. Wszyscy, którzy pozostali w domach mogli się z nami łączyć poprzez transmisję w Tv-Trwam. Po Apelu rozpoczęło się czuwanie modlitewne.

częstochowska7
O północy sprawowana była Eucharystia, koncelebrowana przez wszystkich kapłanów przybyłych ze swoimi grupami.

Po zakończeniu Mszy św. udaliśmy się do autokaru, by wyruszyć w kierunku domu, ponieważ niektórzy musieli rano pójść do pracy.